O nás

Firma založená v roce 1991 již více než dvacet let dodává stroje a zařízení ke zpracování trubek a tyčí do ocelářského a zpracovatelského průmyslu. Patříme u svých zákazníků mezi firmy uznávané pro svou kvalitu, vysokou technickou úroveň, originalitu, spolehlivost a vstřícný přístup k požadavkům zákazníka. Jednotlivé stroje a plně integrované výrobní linky jsou projektovány na míru zákazníkovi a vyrobeny v moderně vybavených výrobních provozech Více než 70 zařízení PRESTAR exportuje do zemí střední a východní Evropy.

 

Historie

Firma Prestar, s.r.o. má sídlo v Opavě ve východní části České republiky poblíž hranic s Polskem. Společnost byla založena v roce 1991 a již více než dvacet let dodává stroje a zařízení ke zpracování trubek a tyčí do ocelářského a zpracovatelského průmyslu.

V roce 2007 byla dokončena nová montážní hala a celková výrobní plocha činí 6 400 m2. Firma zaměstnává celkem přes 135 zaměstnanců, z toho ve výrobě přes 75 pracovníků.
Od roku 2001 je firma certifikována v systému kvality dle EN ISO 9001:2000.

Jednotlivé stroje a plně integrované výrobní linky jsou projektovány na míru zákazníkovi a vyrobeny v moderně vybavených výrobních provozech. Dodávky firmy Prestar zahrnují kompletní projektové práce, vývoj, výrobu a montáž plně automatizovaných strojů a zařízení. Výroba, uvedení zařízení do provozu a servis jsou součástí celkové péče o zákazníka. Péče o zákazníka a společný návrh optimálního technického řešení je hlavní prioritou firmy Prestar.
Firma Prestar patří u svých zákazníků mezi firmy uznávané pro svou kvalitu, vysokou technickou úroveň, originalitu, spolehlivost a vstřícný přístup k požadavkům zákazníka.

 

Strojní zařízení

Firma disponuje třemi výrobními halami o rozměrech 20 x 60 m, jednou montážní halou o rozměrech 22 x 90 m, skladovými prostory, vlastním nátěrovým prostorem a pálicím pracovištěm s plazmovým pálením. V halách jsou instalovány mostové jeřáby o nosnosti 10 t a 12,5 t a malé sloupové jeřáby.

Seznam strojního zařízení zde: