Kariéra

Staňte se součástí naší firmy! Hledáme posily!

Ve firmě Prestar najdete smysluplnou práci, skvělý kolektiv a množství benefitů. Vyplňte formulář ještě dnes!

Aktuálně nabízené pozice

Posily do výroby

Neváhejte a staňte se členy výrobního týmu, který má budoucnost!
Kdy změnit práci, nebo začít v nové? Co třeba TEĎ? Nastal čas na nové výzvy! Hledáte stabilní práci? Ve firmě, která se nebojí krize a svých zaměstnanců si váží? Nečekejte na zázrak a změňte svou budoucnost. Hledáme kompletní posily do výroby. Každý z Vás může uspět.

Elektrikář

Baví Vás elektrikařina? Hledáte práci, kde uplatníte svůj potenciál. Naše zařízení nejsou jednoduchá, ale pokud s nimi zvládnete pracovat, garantujeme Vám, že v oblasti elektrikařiny zvládnete cokoli. 

Konstruktér

Taky sníte o tom, že po Vás něco zůstane? Jako konstruktér k tomu máte skvělé předpoklady, ale potřebujete zaměstnavatele, který Vám s tím pomůže. Firma Prestar se krize nebojí, naopak investuje! Máme nový směr, kterým je automatizace v průmyslu a hledáme zkušené konstruktéry, kteří potáhnou projekty budoucnosti. Jste to Vy? Tak na nic nečekejte a odpovězte na inzerát.

PLC programátor

Jedinečná pozice, která není pro každého!
Chceš uvádět v život stroje, které mění provozy po celé Evropě? Může to sice znít jako sci-fi. V Prestaru to ale bude o tom, že budeš mít k ruce perfektní parťáky, kteří Tě všechno naučí. Navíc můžeš poznat kus světa. Že je to výzva? Čti dál!

Elektroprojektant

Elektro je u nás zábava, navíc se můžete podílet na realizaci strojů a linek budoucnosti. Plánujeme rozjet aktivity v oblasti průmyslu 4.0. Může to znít teď jako sci-fi. V Prestaru to bude o tom, že budete mít k ruce perfektní partnery, kteří Vás všechno naučí. Navíc Vám firma zajistí potřebné dovzdělání. Že je to výzva? Čtěte dál!

Technická kontrola - svařovací dozor

Láká Vás technická kontrola? Je Vaší vášní svařování a máte s ním zkušenosti? Nabízíme práci ve firmě, která si zakládá na osobním jednání! Nebojí se krize a dívá se do budoucna, má kvalitní portfolio produktů a svých zaměstnanců si váží.

Co získáte

Hodnotné zkušenosti

Vzdělávání na míru

25 dní dovolené

Osobní přístup

Dotované obědy

Penzijní připojištění

Motivační nadřízené

Přátelský kolektiv

Máte zájem, napište nám!

Zakládáme si na přímé a upřímné komunikaci a odpovídáme všem. Nebojte se a ozvěte se nám, zkuste své štěstí.